Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 19:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0544 381 05 82

0544 381 05 82

Hizmet Kalitemiz

Hizmet Kalitemiz

Koltuk Temizliğinde Profesyonel Hizmetin Önemi

            Yaşadığımız mekanlarda en çok kullandığımız eşyalardan biri koltuklardır. Koltuklar zaman içerisinde kirlenip yıprandığı için, belirli periyodlarda yıkanması ve temizlenmesi gerekmektedir. Ancak evde yaptığımız koltuk temizleme ve silme gibi yöntemler koltukların tam olarak temizlenmesi açısından yeterli olmamaktadır.

            Koltukların tam anlamıyla temizlenmesi ve hijyenik olması açısından yapılacak en doğru işlem profesyonel olarak uygulanacak koltuk yıkama işlemi olacaktır.

 Koltuk Yıkama ve Temizlemede Dikkat Edilmesi Gerekenler

            Koltuk yıkama ve temizleme konusunda en önemli hususlardan biri koltukların kumaş hassasiyetine uygun uygulamayı gerçekleştirmek ve temizlemede kullanılan ürünlerin kalitesidir. Bir başka önemli nokta ise hizmet veren firmanın temizlik garantisi sunması olacaktır.

            Temiz ve sağlıklı bir ortam yaratmak için belirli zaman aralıklarıyla koltuklarınızı profesyonel olarak temizletmeniz gerekmektedir. Şirketimiz sizlere yerinde koltuk yıkama hizmetiyle sağlıklı ve güvenilir bir hizmet sunmakla kalmayıp, temizlik garantisi de vermektedir.

 Koltuk Yıkamada Uygulanacak Adımlar

            Bulunduğunuz adreste, zamanında ve eksiksiz hizmet sunan şirketimizin kullandığı tüm ürünler doğal ürünler olup, sağlık bakanlığından onaylıdır. Koltuk yıkamada uygulanacak aşamalar ise şu şekildedir;

 - Yüzeyde birikmiş toz ve kir parçaları vakumlanır.

 - Özel ve doğal ürünlerden üretilen koltuk yıkama solüsyonları uygulanır.

 - Uygulanan solüsyon ile toz ve kir parçacıkları kabararak yüzeyde birikir.

 - Yüzeyde biriken kirler koltuğunuzu bakterilerden arındırarak hijyen sağlar.

 - Özel koltuk yıkama makineleri ile temizleme ve arındırma işlemine başlanır.

 - Lekeli bölgelere buhar makinesi uygulanarak yumuşatılır ve vakumlama işlemi tekrar edilir.

 - Temizlenen, hijyen sağlanan ve lekelerinden arındırılan koltuklara durulma ve son olarak da kurulama işlemi uygulanır ve hizmet tamamlanır.

 Koltuk Yıkamada Güvenilir ve Garantili Hizmet

            Uyguladığımız işlemler sonrasında yeni ve temiz görünüme kavuşan ve hijyenik bir ortam sunan koltuklarınızı güvenle kullanabilirsiniz. Uyguladığımız tüm koltuk yıkama ve temizleme işlemleri garanti altındadır. Çıkmayan ve kötü bir görünüm sağlayan lekelerinizden, son teknoloji makinelerimiz ile hizmet garantimiz sayesinde kurtulabilirsiniz.

            Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayan hizmetimizin uygulaması esnasında koltuk yüzeyine ve kumaşlara asla zarar gelmez. Tüm uygulamalarımız koltuklarınızın kumaş türü ve hassasiyetine uygun temizleyiciler ile gerçekleştirilir. Teknolojiye ayak uyduran makinelerimiz, doğal maddelerden elde edilmiş natürel ürünlerimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmaktayız.

 Koltuk Temizliğinde Profesyonel Hizmetin Önemi

            Salonlarımız ve oturma odalarımızda kullandığımız koltuklar ne kadar özenli ve temiz kullanılsa da zaman için de kirlenmeye ve bakteri oluşumuna sebep olurlar. Koltuklarımızda biriken bakteriler ise yaşadığımız mekanlarda sağlıksız bir ortama sebebiyet verirler. Çoğu zaman koltukları silerek temizlendiğini ve hijyen sağladığımızı düşünürüz ancak, maalesef koltuklarda biriken bakteriler silme yöntemi ile temizlenmemektedir. Bu sebepten ötürü profesyonel olarak koltuk temizleme işlemi yapılması gerekmektedir.

            Profesyonel koltuk yıkama işlemi ile, silerek ulaşamayacağınız kirlerin temizlenmesini sağlayabilir, biriken bakterilerin tamamen yol olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda belirli aralıklarla yapılan koltuk yıkama işlemi, koltuk ve kanepelerinizi daha uzun süre kullanmanızı sağlayacaktır. İşlem sonrası yeni gibi görünen koltuklarınızı uzun yıllar zevkle ve güvenle kullanabilirsiniz.

 Yerinde Koltuk Yıkama ile Kolay ve Kaliteli Hizmet

            Alanında uzman ekibimizle, bulunduğunuz adreste koltuk yıkama işlemi ile en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Yılların verdiği deneyim ve geniş hizmet ağı ile gelişen ve yenilenen teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak garantili hizmet sunan firmamız, her geçen gün alanında uzmanlaşarak hizmetlerini sürdürmektedir.

            Firma olarak, yeni görünümlü, temiz ve sağlıklı koltuklara kavuşmanız önceliğimizdir. Uygulama sırasında gerçekleşebilecek her türlü yıpranma ve deformasyon konusunda garanti sunmaktayız. İstediğiniz tarihe randevu almak veya hizmetlerimiz hakkında bilge edinmek için bize ulaşabilirsiniz.