Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 19:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0544 381 05 82

0544 381 05 82

Firmamız Hakkında

Firmamız Hakkında

Soft Temizlik olarak İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine uzanan geniş bir hizmet ağıyla koltuk temizleme hizmeti veren en önemli firmalardan olma hedefiyle yola çıktığımız 2010 yılından beri, gelişen ve değişen teknolojiyle koltuk temizleme konusunda uzmanlaşarak hizmetlerimizi sürdürdük.

Her markada uzman olarak yetiştirdiğimiz nitelikli personellerimiz, en ufak sorunlardan ciddi problemlere kadar her konuda donanımlı olarak hizmet verdiği için, ilk amacımızı da gerçekleştirmiş olduk. İstanbul’un her noktasına hizmet verme amacımız da geniş servis ağıyla gerçekleşmiş oldu.

Trafik sorunu dışında hiçbir engelimiz olmadan kısa sürede müşterlerimize ulaşarak hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bulunmaktayız.

Kuruluş amacımıza dair her konuda gelişim göstererek yıllar içinde daha büyük bir müşteri kitlesine sahip olup yolumuza devam etmekteyiz.  Marka güvencemizle müşteri memnuniyetini her geçen gün arttıran ve daha fazla tercih edilen firmamız, zaman geçtikçe daha nitelikli bir hale geldi.

Her müşterimiz bizim için oldukça özel ve bu hizmetlerin manevi karşılığını da memnuniyet ile aldığımız için, kuruluş misyonumuzu en iyi şekilde tamamladık.