Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 19:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0544 381 05 82

0544 381 05 82

Hizmet / Yerinde Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama

Yerinde Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama

Soft temizlik olarak istanbulun tüm ilçelerine aynı gün içerisinde, profesyonel temizleme makinalarımız ile koltuk ve yatak yıkama hizmeti vermekteyiz. Temizleme esnasında kullanmış olduğumuz leke çıkarıcı ve kimyasallar naturel ürün olup, sağlığa zararlı etkisi olmayan sağlık bakanlığı onaylı ürünlerdir. 

Öncelikle koltuk yüzeyinde biriken parçacıklar ve tozlar vakumlanır. Ardından özel solüsyonlarla  koltuk yıkama işlemine başlanır. Uygulanan ilk işlem leke ve kirlerin kabarmasına sebep olur.  Bu aşamada koltuğunuz, üzerinde oluşmuş olan bakterilerden arınmaya başlar. Temizleme işlemine bu aşamadan sonra koltuk yıkamaya özel geliştirilmiş makinelerimiz aracılığı ile başlanır. Buhar makinası ile lekelerin olduğu kısımlar yumuşatılarak tekrar vakumlama işlemi yapılır. Son aşamada durulama ve kurulama işlemi yapılarak işlem tamamlanır.

Soft temizlik olarak yaptığımız koltuk yıkama işlemi garantilidir. Çıkarılması zor lekeler özel temizleme makinalarımız ile temizlenir ve koltuklarınız yeni temiz haline geri döner. Bu işlem sırasında koltuk yüzeylerinize asla zarar verilmez. Kumaş hassasiyetiniz dikkate alınarak işlem yapılır.

Firmamızdan randevu almak yada hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 0544 381 05 82 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.